O nas

Pan Ramon Lee, wieloletni pracownik firm Nilpeter i Heidelberg, dzięki swojemu doświadczaniu na rynku druku etykiet i opakowań w systemie rolowym postanowił w 2004 roku założyć firmę Brotech w Sehnzhen w Chinach. Idąc z duchem czasu i kierując się branżową intuicją, przekonał do siebie klientów z całego świata. Brotech może pochwalić się już ponad 2200 sztukami urządzeń wyprodukowanych pod własną marką i dostarczonych do producentów opakowań i etykiet w ponad 50 krajach. Firma zdobyła swoje uznanie dzięki całkowitej możliwości konfiguracji maszyn przez odbiorcę, wszechstronności produkowanych urządzeń i szybkiej odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Obecnie w ofercie firmy znajdują się przewijarki, inspekcje, maszyny do produkcji etykiet In-Mould, bookletów, bezpiecznych etykiet RFID i EAS oraz inne.

W 2023 roku SNIMPOL Sp. z o.o. rozpoczął współpracę z firmą Brotech jako jej autoryzowany przedstawiciel w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Pan Jacek Rulski, prezes firmy SNIMPOL, od 1997 roku rozwiązuje problemy techniczne i dostarcza najnowsze technologie producentom etykiet i opakowań w Polsce i Europie. Każda zakupiona maszyna Brotech jest instalowana i uruchamiana przez techników SNIMPOL, który prowadzi również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedanych maszyn.

Zapraszamy na stronę  www.SNIMPOL.pl w celu dokładnego zapoznania się z naszą organizacją jak i do kontaktu telefonicznego.

Finiszing i uszlachetnianie etykiet wydrukowanych cyfrowo